EKRIS.NL/FLYWITHMINI.

Ontdek MINI bij Ekris.

EKRIS.NL/FLYWITHMINI.

Ontdek MINI bij Ekris.

EEN ABONNEMENT OP RIJPLEZIER.

EXCLUSIEF BIJ EKRIS DE EERSTE MAAND GRATIS.

Speciaal voor leden van Vereniging Nederlands Cabinepersoneel organiseert Ekris nu een unieke actie. Om u het speciale MINI gevoel te laten ervaren kunt u bij Ekris gebuik maken van een unieke aanbieding. Bij het afsluiten van een AbonneMINI bij Ekris heeft u voor een scherpe all-in maandbedrag een gloednieuwe MINI voor de deur staan en is nu tijdelijk de eerste maand gratis. 

 

Uiteraard bent u ook altijd van harte welkom bij één van onze MINI showrooms om rijplezier op het hoogste niveau te ervaren. Onze MINI showrooms vindt u hieronder.

 

Exclusief voor VNC leden.

 

Ervaar MINI bij Ekris

MINI Private Lease v.a. € 299,- per maand
Voorwaarden

Onze showrooms.

slide

Ekris Arnhem.

Markweg 4

6883 JM Velp

026 364 21 64

arnhem@ekris.nl

 

Openingstijden showroom

Maandag t/m vrijdag 08:30 uur - 18:00 uur

Zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

slide

Ekris Lelystad.

Poseidonweg 5

8239 DK Lelystad

0320 - 211 911

lelystad@ekris.nl

 

Openingstijden showroom

Maandag t/m vrijdag 09:00 uur - 18:00 uur

Zaterdag 09:30 uur - 17:00 uur

slide

Ekris Nijkerk.

Patroonstraat 5

3861 RN Nijkerk

033 - 245 61 14

nijkerk@ekris.nl

 

Openingstijden showroom

Maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur

Zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

slide

Ekris Utrecht.

Proostwetering 51

3543 AC Utrecht

030 - 271 36 25

utrecht@ekris.nl

 

Openingstijden showroom

Maandag t/m vrijdag 09:00 uur - 18:00 uur

Zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

slide

Ekris Veenendaal.

Plesmanstraat 36

3905 KZ Veenendaal

0318 - 546 550

veenendaal@ekris.nl

 

Openingstijden showroom

Maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur

Zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

slide

Ekris Zeist.

Blanckenhagenweg 22-24

3712 DE Huis ter Heide

030 692 58 72

zeist@ekris.nl

 

Openingstijden showroom

Maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur

Zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

MINI.

Meet the family.

Ontdek de MINI familie.