Ga naar de inhoud
Logo
Logo

Autotechnicus

Locatie
Huis ter Heide
Min. uren per week
40 Uur
Max. uren per week
40 Uur
Autotechnicus

Jij gaat deze uitdaging aan...

Jouw uitdaging
Als 2e Automonteur bij Ekris BMW en MINI ondersteun je het team bij het uitvoeren van onderhoud en reparaties aan personenauto’s. Je zorgt ervoor dat onze klanten veilig en tevreden de weg op kunnen. Je voert zelfstandig standaard onderhoudswerkzaamheden uit en helpt bij grotere reparaties onder begeleiding van ervaren collega’s. Bij Ekris krijg je de kans om jezelf verder te ontwikkelen, onder andere via trainingen bij de BMW Training Academy.

Arbeidsvoorwaarden

Bij Ekris krijg je een marktconform salaris en genoeg vakantie-uren voor balans tussen werk en privé. Maar er is meer:

Sla de slider over

directions_car

Korting op je eigen auto

Koop een nieuwe of gebruikte auto met korting, voor jezelf of je partner.

work
Groeien via de Emil Frey Academy 

Persoonlijke leerplannen die aansluiten bij jouw functie en meegroeien met jouw tempo.

potted_plant
Gezond en vitaal

Fietsplan, fitnessabonnement en ondersteuning via MindSign. Zodat jij goed in je vel zit, op en naast het werk.

balance 
Pensioen vanaf 18 jaar 

Collectief pensioen via Bedrijfspensioenfonds Metaal en Techniek.

health_and_safety 
Verzekeringen en kortingen

Een van de laagste autoverzekeringspremies van Nederland, korting op onderhoud en de Emil Frey Zorgpolis.

Dit ben jij


Je bent leergierig, gemotiveerd en werkt graag samen in een professioneel team. Je hebt een hands-on mentaliteit, een klantgerichte instelling en oog voor kwaliteit.

Wat breng je mee?

Functie Eisen:

  • Een afgeronde opleiding tot autotechnicus (niveau 2 of 3)
  • Bij voorkeur enige werkervaring in de autobranche
  • Interesse om door te groeien richting 1e autotechnicus
  • Flexibele en servicegerichte instelling
  • Woonachtig in de regio Midden Nederland

Werken bij Ekris

Wil jij werken bij Ekris? Dan werk je voor de mooiste premium merken met persoonlijke aandacht voor klanten en medewerkers. Het gaat bij Ekris om de relatie. Om het persoonlijke. Ekris heeft de drive, schakelt snel en gaat vol gas voor haar medewerkers en klanten. Ekris is continu in beweging. Daar horen professionele en ambitieuze medewerkers bij. Onze collega's zijn klantgericht, voelen zich gewaardeerd en zijn trots op Ekris. Cultuur Onze bedrijfscultuur laat zich het beste omschrijven als collectief, inspirerend, ambitieus, innovatief en energiek. Wij houden van duidelijkheid en hanteren korte lijnen in de aansturing. Wij zorgen ervoor dat jij je op je plek voelt en bij ons voor langere tijd kan blijven werken. Dat merken onze klanten ook. Bij Ekris koop je de fijnste auto ooit bij de beste dealer. Heb jij de drive om jezelf te ontwikkelen? En heb jij passie voor auto’s? Zet dan je carrière in de volgende versnelling en kom werken bij Ekris!

De voordelen van een carrière bij Ekris

Werken bij Ekris
Je komt terecht in een prettige werksfeer met enthousiaste collega’s die elkaar ondersteunen. Ekris is een professionele regionale dealer met de voordelen van een internationale organisatie. Je krijgt volop opleidingsmogelijkheden en doorgroeikansen. Daarnaast bieden wij jou:

  • Een passend salaris tussen de €2600 en €3750 o.b.v. 38 uur afhankelijk van leeftijd en ervaring.
  • En goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder; Korting op aankopen en fitness abonnement en fietsplan
  • Pensioenregeling bij PMT
  • Voordeelregeling bij bedrijfsfitness
  • Collectieve zorgverzekering (Ohra en Zilveren Kruis)
  • Werken met BMW en MINI: merken die innovatie en kwaliteit ademen

Onze sollicitatieprocedure

We willen dat jij weet wat je kunt verwachten. Daarom leggen we de procedure stap voor stap uit. Van je eerste klik tot je eerste werkdag.

Sla de slider over
01 - Online sollicitatie

Jij solliciteert. Wij reageren snel.

02 - Telefonisch contact

Korte kennismaking met de vacature-verantwoordelijke

03 - Eerste gesprek

Persoonlijk gesprek bij de vestiging

04 - Tweede gesprek (indien van toepassing)

Verdieping of kennismaking met management

05 - Aanbod & Onboarding

Welkom bij Ekris

Wil jij verder?

Ben jij de Autotechnicus die wij zoeken in Zeist?
Solliciteer dan direct en maak deel uit van ons topteam!

Vragen?

Neem dan contact op met Anne Kramer, Recruiter, via 0639678762

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Vragen?

Neem contact op met onze recruiter!