
Een vernieuwde uitstraling, hetzelfde Ekris gevoel
Bij Ekris BMW & MINI hebben we onze merkuitstraling vernieuwd. Met een nieuw logo en een aangepaste visuele stijl laten we beter zien wie we vandaag zijn, zonder te veranderen wat voor ons altijd de basis is geweest.
De afgelopen jaren zijn we in beweging geweest. Van een betrokken familiebedrijf naar een organisatie met elf vestigingen. Wat daarbij altijd is gebleven, is onze manier van werken: persoonlijke aandacht, betrokkenheid en met passie voor BMW en MINI. Die ontwikkeling vroeg om een uitstraling die daar beter bij past.
Herkenbaarheid staat voorop
Bij deze vernieuwing hebben we heel bewust gekozen voor herkenbaarheid. We wilden geen breuk met wat was, maar een uitstraling die logisch voortbouwt op het Ekris gevoel dat onze klanten kennen. Ekris blijft Ekris, met dezelfde mensen, dezelfde service en dezelfde betrokkenheid.
Eerst online zichtbaar
We voeren onze vernieuwde uitstraling stap voor stap door. Vanaf 6 mei zie je de nieuwe look eerst online, onder andere op deze vernieuwde website en op social media.
Onze website is daarbij niet alleen visueel vernieuwd, maar ook opnieuw ingericht. Met meer overzicht en gebruiksgemak, zodat u makkelijker uw weg kunt vinden, vanaf het oriënteren tot aan het eerste contactmoment.
Stap voor stap, ook in onze showrooms
In onze showrooms zal de vernieuwde uitstraling geleidelijk zichtbaar worden. Door deze gefaseerde aanpak blijft alles vertrouwd en herkenbaar, terwijl we rustig toewerken naar een consistente uitstraling op alle plekken waar Ekris zichtbaar is.
Onze merkvideo
In onze merkvideo laten we zien waar we het voor doen. Niet omdat er iets verandert, maar juist omdat dit is wie we zijn.